Szia!Ismerkedni szeretnék. Ilyen kapcsolatot keresek: jó együtt időt tölteni !Kíváncsi vagyok rád! Jó együtt beszélgetni,nevetni.Feltöltődés ,ha együtt lehetünk. Ezért szabadidős programokban szeretnék kezdetben ismerkedni. Tevékenységekben,programokban / séta,rövid kirándulás, valami nyári szabadtéri program,zene,koncert,egy jó fürdő,strand,bármi....megbeszéljük . Kérlek ! Az első pár alkalmat NE a lakásomba vagy a Te lakásodba , NE SZEX ,,randikat'' tervezz az ismerkedés kezdetén.Minden eljön, ha itt az ideje.Ismerkedjünk, derüljön ki ,hogy érezzük magunkat közös programokban ,tudunk-e, akarunk-e egymastól többet is. ,,Szeretni -szeretve lenni '' a legnagyobb jó amire vágyunk. Bitosan Te is. Én is! De ,hogy ez kinek mit jelent, mindenkinek más és más. Szeretném megtalalni,akivel hasonló elképzeléseink vannak.Óvónő vagyok/2024.Januártól nők 40 nyugdíjas/ emellett dolgozgatom. Nagyon átlagos anyagi háttérrel rendelkezem,de megvagyok. Egyedül élek. Hosszabb ideje. Szívesen változtatnék ezen,egy hozzám passzoló társsal.Türelemmel, humorral és kíváncsisággal vagyok az élet iránt. Szeretek nevetni, beszélgetni, sétálni, és néha utazni is, ha megtehetem –és szeretnék otthon bekuckózni is ,,A'' társammal . Mert minden élmény akkor igazi, ha van kivel megosztani. Nem kalandot, társat szeretnék.Olyan férfit, aki tudja, hogy egy jó kapcsolat nem játék, hanem érték. Ha te sem az idődet szeretnéd tölteni, hanem valakit igazán megismerni, akkor írj.